שאלות ותשובות

*.שאלה: מה בעצם הייחוד של אתר  my-click ?

אתר  my-click הינו אתר הכרויות  מגוון ומתקדם ,באתר תימצאו אהבה, ידידות , הכרויות דיסקרטיות ותמיכה כספית ,דרך האתר תוכלו להכיר אנשים לא רק על פי מראה חיצוני אלא גם לפי האופי והפנימיות, לכל גולש באתר יש פרופיל אישי ובו הוא מציג את נתוניו האישים החשובים לו כגון : תמונות, הודעות, פרטים כללים ,עדכונים ועוד.

הרשמה לאתר הינה חינמית ומקנה לכם מגוון אפשרויות בחירה על פי רצונכם

באתר  ישנה מערכת פורום מתקדמת ,מאמרים מעניינים בלוגים ועוד...

*שאלה: איך נרשמים לאתר  my-click ?

ההרשמה לאתר הכרויות היא פשוטה מאוד ,ממלאים את השדות השונים באתר כדי להבטיח את שלמות הכרטיס יש למלא את כל השדות המסומנים כשדות חובה ולעבור בין שלבי ההרשמה השונים בהתחלה זה נראה הרבה אך הכרטיס הזה אמור לייצג אתכם ברמה הגבוהה ביותר ולכן מלאו אותו בקפידה, כדאי מאוד לשים לב לשדות הפתוחים שבו אתם ממלאים אודותיכם ,שדות אלו יאפשרו לכם להציג את עצמכם באופן אישי ויעזור לכם במציאת מטרתכם.

*שאלה: האם חובה להירשם?

אין חובה להירשם לאתר  my-click  אך רצוי מאוד, אם לא תרשמו לאתר תוכלו ליהנות מכל התוכן הקיים אך לא תוכלו לשלוח הודעות ,להשתמש בווידאו צ'ט, לשלוח קריצות ולא יוכלו לראות אתכם, במטרה שיוכלו לפנות אליכם ולהכיר אתכם פתחו כרטיס מנוי באתר וכך כולם יוכלו לראות שאתם נמצאים ומעוניינים להכיר לכל מטרה שהיא, ותוכלו ליהנות ממגוון האטרקציות שיש באתר כגון הודעות , ווידאו צ'ט ,קריצות ועוד.

*שאלה: איך נרשמים לאתר?

ישנם 2 דרכים להירשם לאתר  :דרך ראשונה היא בהרשמה הקצרה והדרך השנייה היא הלחצן "הרשמה לאתר" הנמצא בסרגל העליון של האתר.

*שאלה: אני כבר רשום ושכחתי את הסיסמא?

יש לשלוח מייל דרך טופס "צור קשר" הנמצא בחלק התחתון של האתר.

*שאלה: האם צריך לשלם באתר my-click ?

ההרשמה לאתר הינה חינמית אך היא אינה מאפשרת ליהנות ממגוון האפשריות שהאתר מציע לגולשים, לכן אנו ממליצים לכם לרכוש מנוי שבו אתם יכולים ליהנות ממגוון האפשרויות הרבות שיש לאתר להציע כגון: שליחת הודעות, ווידאו צ'ט ,קריצות, מתנות ועוד.

*שאלה: האם רכישת המנוי באתר מאובטחת ובטוחה?

רכישת המנוי באתר   הינה מאובטחת ברמה הכי גבוהה שיש ומתבצעת בדף מאובטח ב SSl  בטכנולוגיית הצפנה של 256 ביט ,הסליקה מתבצעת ע"י חברת "פאלכרד" המוכרת כחברת סליקת כרטיסי אשראי מהמובילות בתחום.

*שאלה: איך רוכשים מנוי באתר?

לאחר ההרשמה עליכם להגיע  לסרגל העליון שם יש לחצן "רכוש מנוי" ובו תמצאו מספר מסלולים לבחירתכם בהתאם לאופן והכמות בו אתם גולשים באתר.

*שאלה: איך מבטלים \ מקפיאים מנוי באתר ?

על מנת לבטל חידוש אוטומטי של מנויים או להקפיא מנוי יש לשלוח הודעה להנהלת אתר  בטופס "צור קשר" הנמצא בחלק התחתון של האתר  ולציין את כתובת דואר האלקטרוני ,סיסמא עמם אתם נכנסים לאתר שם מלא ומספר ת"ז , למען הסר ספק – אתה מבין כי המנוי שלך יחודש מדי חודש בחודשו ללא כל הודעה מצדנו וללא קשר אם בוצע כל שימוש במנוי.

הביטול יכנס לתוקפו בתוך 3 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול באופן המתבקש.

*שאלה :מדוע כרטיס האשראי שלי לא עובר?

יתכן ושגית בהזנת פרטי כרטיס האשראי בדף התשלום ולכן אנו ממליצים לנסות שוב או לחילופין להשתמש בכרטיס אשראי אחר או לחילופין השתמשת בכרטיס דיינרס שלא עובד עם האתר.

*שאלה :האם השאר הגולשים רואים את הפרטים האישים והחשובים שלי?

לא, באתר  מקפידים ושומרים על הפרטיות של החברים שלנו ,כתובת הדוא"ל ,הסיסמא ,מספר הטלפון יישארו חסויים במערכת האתר.

*שאלה: האם אפשר לשנות את המייל בו נרשמת לאתר?

לא ,הפרט היחידי שאינו ניתן לשינוי הוא המייל בו נרשמתם לאתר ,כל שאר הפרטים ניתנים לשינוי.

המייל הוא המפתח לכניסה שלך לאתר והוא אישי וזאת כחלק מהגדרות האבטחה של האתר ולכן הוא אינו ניתן לשינוי ,במידה ואתה רוצה לשנות מייל עליך להירשם מחדש לאתר.

*שאלה: מהי החשיבות בהעלאת תמונה ראשית איכותית לכרטיס?

תמונה ברורה משפרת משמעותית את תנאי הצלחתכם  באתר ,תמונות איכויות בעלות גודל סביר ,לא מטושטשות, שמציגות את פניכם בצורה ברורה תעזור לכם מאוד במציאת המטרה לה נשרתם באתר ,הימנעו מתמונות קבוצתיות מבלי לשאול את המצולמים הנוספים בתמונה.

*שאלה: איך מחפשים באתר?

החיפוש באתר עובד בשתי דרכים: חיפוש מהיר וחיפוש מלא.

החיפוש המהיר המוגדר כ"חיפוש חפוז" הוא נמצא בחלק הימני של האתר מעל כניסת משתמשים והוא מכיל מספר פרמטריים בסיסים ביותר לחיפוש.

החיפוש המלא הינו חיפוש מקיף ומעמיק יותר ,ניתן להגיע אליו דרך הלחצן חיפוש הכרות בסרגל העליון של האתר ,בחיפוש המלא תמצאו מגוון פרמטרים לחיפוש מעמיק ואיכותי.

*שאלה: כיצד להפעיל את הווידאו צ'ט?

יש לוודא כי ברשותכם מצלמת רשת תקינה וכן מיקרופון,

הווידאו צ'ט עובד מתוך הצ'ט עצמו. כלומר ברגע שפותחים את הצ'ט של שני הצדדים אפשר לבצע הזמנה לווידאו צ'ט ,במצב זה יפתח חלון נוסף של וידאו ,בצד השני ישנה בקשה להזמנת ווידאו צ'ט ,כאשר צד שני מקבל את הבקשה הוא חייב לאשר ,כמו כן יש לדאוג להתקין את תוכנת המצלמות JAVA.

יש לזכור כי רק מנויים ראשים להפעיל את הווידאו צ'ט כמו: שליחת הודעות ,קריצות ומתנות.

*שאלה: איך משתמשים בפורום של אתר my-click?

תוכלו להיכנס לפורום האתר דרך לחיצה על לחצן "פורום" שנמצא בסרגל העליון של האתר

שם תמצאו מגוון פורומים במספר תחומים שונים ומעניינים ,תוכלו להוסיף בהם הודעות חדשות או תגובות להודעות קיימות.

השימוש בפורום הינו לרשומים ומנויים יחדיו.

*שאלה: מאמרים ??ואיך מוספים?

המאמרים נמצאים בחלק התחתון של האתר ,צוות אתר   מוסיף מאמרים וכתבות מעניינות כל הזמן כדי שיהיה לכם עוד עניין באתר, בעתיד אתם תוכלו להוסיף מאמרים מכל סוג שהוא באתר ,למי שמעניין להוסיף מאמר יש לשלוח את המאמר בטופס יצירת קשר באתר ואנו נוסיף את המאמר בצירוף קרדיט.

*שאלה: איך נכנסים ל facebook דרך האתר?

הכניסה לאתר דרך facebook    שלך היא מהירה ופופולארית ביותר כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאחד מהאתרים דרך הקישור שנמצא בחלק השמאלי העליון באתר המצויין כלוגו של הפייסבוק ,מיד תצטרכו להכניס באופן חד פעמי שם משתמש והסיסמא שלכם ,לאחר סיום תהליך זה אתם תוכלו  להתחיל להיכנס לאתרים דרך לחצן הפייסבוק

הנכן מוזנים לעשות לייק בדף שלנו  my-click  ושם יש קישור ישירות לאתר .

 

*שאלה: כיצד אוכל לדווח על פניה לא הולמת מצד חבר באתר?

צוות אתר  my-click עושה ככל שניתן על מנת לשמור על חווית גלישה בטוחה ונעימה ,במידה והרגשת כי משתמש עבר על תקנון האתר לרבות פנייה באופי לא הולם ופוגעני ,הנכם מתבקשים לשלוח לנו הודעה בנושא אל כתובת המייל שלנו  [email protected] או לחילופין דרך "צור קשר" הנמצא בחלק התחתון של האתר.

*שאלות נוספות

נתקלת בשאלה שלא נמצאת לה תשובה בדף ה"שאלות ותשובות" שלחו לנו אותה דרך טופס יצירת קשר ואנו נענה עליה בזמן הקצר ביותר
                         
                                                         

                                                                                                      בהצלחה צוות אתר  my-click 

 

 כניסה לאתר>