מילות עצות על היכרויות באינטרנט

היכרויות מקוונות הפכו את העולם למקום קטן יותר מאז המפגש עם מישהו מיוחד, לא משנה כמה קרוב או רחוק הוא במרחק קליק אחד.

אם מחליטים לנסות היכרויות באינטרנט, הנה כמה טיפים שחייבים לזכור לאורך הדרך;

1. קח את זה לאט

יש הרבה אנשים נחמדים באינטרנט, אבל יש גם כמה אנשים רעים שפשוט מנצלים אחרים. כדי להיות בטוח אם האדם שאתה מתכתב איתו הוא אמיתי או סתם משחק משחקים, עדיף לשים לב לחוסר עקביות. אם בכל מקרה, יש תחושה של ספק או משהו לא בסדר, אז הכי טוב לעצור ולהמשיך הלאה.

2. אל תמסור פרטים אישיים

מכיוון שאין לאדם מושג מי האדם הזה יכול להיות, עדיף לא למסור מידע אישי כגון שם משפחה, כתובת דוא"ל אמיתית ומספרי איש קשר. אם האדם שאתה מתכתב איתו ממשיך ללחוץ על הנושא הזה, עדיף גם להפסיק ליצור קשר עם אותו אדם.

3. בקשו תמונה

יש אנשים שאומרים שזה לא משנה מה יש מבחוץ אלא מה יש בתוך האדם. המראה הגופני תאמין או לא משנה. כדי לאמת את האדם איתו אתה מדבר באינטרנט, עדיף לבקש תמונה. מטעמי אבטחה, זה יהיה הכי טוב לא רק תמונה אחת אלא בהגדרות שונות. אם אדם זה אינו מסוגל לעשות זאת, אז צריך גם להפסיק ליצור קשר עם אדם זה.
 
4. המשך בזהירות

לזכות באמון של אנשים לא קורה בן לילה. אם לוקחים קצת זמן לדעת יותר על האדם הזה, אפשר יהיה לראות אם זה יכול להגיע רחוק יותר או אם עדיף לפגוש מישהו אחר.

5. נפגשים רק כשמוכנים

גם אם נוצרה רמה מסוימת של אמון, עדיף להחליט להיפגש רק כאשר אחד מוכן. בדיוק כמו לפגוש מישהו בפעם הראשונה, צריך לקחת את זה לאט.

6. בחרו אזור ציבורי

לפני הפגישה עם אדם זה, עדיף לספר לאנשים כמו חברים ובני משפחה לאן הוא הולך. למען הבטיחות והביטחון, כדאי גם להיפגש במקום ציבורי. אם יש הרבה אנשים בסביבה, כך זה יהיה בטוח יותר במקרה שהדייט לא יתאמן.

מפגש עם אנשים באינטרנט עשוי להיות שונה במקצת ממפגש עם מישהו חדש דרך חברים. קווי הדמיון בשני המצבים הם; לוקח זמן להכיר אדם ואין שום דבר רע בלהיות זהיר מדי במיוחד בענייני הלב.