היסטוריה קצרה על היכרויות באינטרנט

תעשיית ההיכרות והיכרויות לרווקים אינה חדשה. למעשה, מועדוני היכרויות ורווקות קיימים כבר שנים רבות. בוב הופ אמר בתחילת שנות ה-50, "פעם שלחתי את התמונה שלי למועדון הכרויות והם שלחו אותה בחזרה ואמרו, תודה אבל אנחנו לא כל כך בודדים". תדמית מועדון הכרויות החזיקה מעמד כמעט כמו בוב הופ עצמו והייתה התחת לבדיחות של קומיקאים רבים, שהעניקו לתעשיית ההיכרויות תדמית שרק אנשים נואשים ובודדים מצטרפים למועדונים כאלה.
 
האינטרנט שינה דברים רבים ובשום מקום לא הייתה לו השפעה גדולה יותר מאשר על תעשיית ההיכרויות. אתרי היכרויות מקוונים החלו להביא קהל צעיר יותר לתעשיית ההיכרויות והשידוכים לרווקים, שם מערכות אלו היו שולחות לך דוא"ל נוח לאנשים באזור שלך שגם חיפשו להכיר אנשים רווקים אחרים. העובדה שהאתרים המוקדמים האלה, כמו שאתרים רבים באיכות ירודה עושים עד היום, פשוט יאספו כמה שיותר תמונות וישלחו לך אותם, תגרום לעתים קרובות לכך שאתה פותח את האימייל שלך רק כדי שתהיה לך תמונה בוהה בך שעלולה להפחיד סוס משטרה.
 
לאתרי ההיכרויות המקוונים האיכותיים יותר כגון www.my-click.co.il, יש חיפושים וכלים מפותחים כמו "ביטויי חיבור" כדי לעזור לך למצוא את האדם הנכון. ישנן עדויות טובות לכך שלאתרים שגובים על חברות יש איכות יצירת קשר הרבה יותר גבוהה, כאשר ככל שמשלמים יותר, החבר יותר רציני. אתרים חינמיים או אתרים שגובים סכום סמלי נוטים למשוך את הקצה של "דוכן לילה אחד" של השוק ונוטים להיות בעלי דף אחר עמוד של אנשי קשר שעליכם לסרוק עליהם עם מעט מידע או ללא מידע על אותו אדם, מלבד העובדה הם אוהבים חגים, אנשים נחמדים וצפייה באקס פקטור, עם לא אוהב אנשים שמביאים גרזן בדייט הראשון!
 
העתיד של היכרויות מקוונות, בין אם אתה מחפש את ההזדמנות לפגוש בן זוג לטווח ארוך, או אולי מחפש משהו יותר מזדמן, נראה מובטח, מכיוון ששיעור הגירושים הגבוה ומספר האנשים שנשארים רווקים נראים להימשך ברחבי העולם בשנים הבאות.
 
עם זאת, דברים עומדים להשתנות בעתיד של היכרויות מקוונות, בדיוק כפי שהיכרויות השתנו עם הופעת האינטרנט. רק שהפעם זו עשויה להיות אפילו יותר מהפכה, מכיוון שמחשבים נעשים מהירים יותר יחד עם מהירויות החיבור לאינטרנט. התקדמות אלו יביאו דרכים מרגשות יותר לתאריך ולפגוש אנשים כפי שהראו לאחרונה אתרי רשתות חברתיות. ככל שהגרפיקה הממוחשבת משתפרת, נראה שהמציאות המדומה מתחילה להפוך לנורמה בהיכרויות מקוונות. www.my-click.co.il פיתחה טכנולוגיות בתחום זה המוכנות לנצל כוח מחשוב מהיר יותר ומתכוננת להשיק שירותים חדשים אלה בעתיד הקרוב. כדי להתעדכן למה לא להירשם בחינם ב- www.my-click.co.il ומי יודע מה העתיד יביא